cropped-DSC07117-scaled-1.jpg

Bizi Tanıyın?

 

Bemko Tekstil Ailesi 1989 yılında kurulmuştur.

Türkiye ekonomisinin büyük bir bölümünü oluşturan tekstil sektöründe öncü firmalar arasına girmiştir. Profesyonel tasarım ve üretim ekibiyle en kaliteli ürünleri hizmetinize sunuyor. Modelist stilist ve makina ustaları gibi onlarca insana istihdam imkanı sağlamaktadır. Yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılıp günün modasını yakından takip ederek ürettiği ürünlere bunu yansıtmaktadır. Özellikle okul kıyafetleri alanında kaliteli ve sağlıklı kumaşlardan kullananları rahat ettirecek kesim ve dikimle işinin önemini bilerek her geçen gün daha ileriye gitmektedir. Okul öncesinden başlayarak bütün öğrenim hayatı boyunca çocuklarımızın sağlıklı giyinmelerini sağlamaktadır. Hizmet ağının başında ‘’tasarım’’ gelmektedir. Oluşturduğu özel kreasyonlarla çok özel ürünlere imza atmaktadır. Üretimde ise modern ve özel hazırlanan tasarımlar son teknoloji makinalarla mükemmel ürünlere dönüşürler. Üretim merkezi 3000 m2 kapalı alanda ve showroom bölümü 500 m2 kapalı alanda sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır.

 

Misyon ve Vizyon

 
 
Misyonumuz

Mutlu çalışanlarımız ile geleceğin nesillerini güvenli bir şekilde giydiriyoruz. Hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olarak uzun süreli ilişkilerle yaptığımız işten keyif almamızı sağlamak istiyoruz.

 
Vizyonumuz

“Geleceğe İmza” düşüncesi ile çıktığımız bu yolda yenilikçi bakış açımız ve geleneklerimize bağlılığımızı harmanlayarak huzurla ve güvenle giyinebilecek markalar üretmek.

 
Kalite Politikamız
  • Müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı, yapım kalitesini arttırmayı ve kalite kontrol sistemini çağın gerektirdiği normlarda maksimum seviyede uygulamayı,
  • İşini söz verilen zamanda teslim etmek,
  • Her seviyedeki profesyonel çalışanları ile işlerimizi sürdürürken, çalışanlarını periyodik eğitimler aracılığıyla bilgilerini sürekli güncel kılmayı,
  • Doğal kaynak kullanımını ve çevre kirliliğini dikkate alarak ofis ve şantiyelerimizde doğaya duyarlı çalışmalar yapmayı taahhüt ediyoruz.
     
 

Başarılarımız

 
 
Tasarım 100%
 
İşi Zamanında Teslim 100%
 
Ürün Kalitesi 100%